Gizlilik Sözleşmesi

Medya Günlüğü servisleri sisteme bağlanan kullanıcıların IP adreslerini bağlantı tarihi, saati ve sistemden istenen sayfalar bazında kaydetmektedir. Bu bilgiler Medya Günlüğü sistem ve kullanıcı güvenliği konularında kritik bilgiler olup kullanıcıların kişisel bilgileriyle ilişkili değildir.

Medya Günlüğü altında bulunan haberlere yapılan yorumlarda verilen isim, soyisim, adres, telefon ve diğer kişisel bilgilerin sorumluluğu bu bilgileri veren kullanıcıya aittir. Kişisel bilgilerin paylaşılması tamamen gönüllü bir davranış olup Medya Günlüğü bu konuda hiç bir sorumluluğu kabul etmez. Bu yorumlarda verilmiş olan kişisel bilgiler Medya Günlüğü sistemleri tarafından denetlenmez ve korunmazlar.

HABERLER HAKKINDA

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları

Başkalarına ait yazıların haklarının korunmasına özen gösteriyoruz.

Medya Günlüğü servislerinde bulunan ve başkaları tarafından yazılmış yazılar hiçbir şekilde kaynak gösterilmeden yayınlanmamaktadır.

Medya Günlüğü servislerinde haberlere eklenen videolar ise yine başkaları tarafından YouTube ve benzeri video paylaşım sitelerine eklenmiş olan videolardan seçilmektedir.

Sistem ""uyar ve kaldır"" ilkesi ile hareket etmektedir. Eğer Medya Günlüğü servisleri altında bulunan videolarda fikri ve sınai haklar kanunu ile korunan bir video ile karşılaşılırsa söz konusu videonun kaldırılması için Medya Günlüğü yönetimiyle iletişime geçilmesi yeterlidir. Video sistemden yapılan incelemenin ardından kaldırılır.