Tarikat-Fetö iş birliği

Tarikat-Fetö iş birliği

14 Kasım 2022 Pazartesi  |   Mentor

Mentor

Fenerbahçe yenildi ya, birdenbire rakipleri için lig temizlenmiş ve ligin en iyi takımı onlar olmuş, gerçekten böyle düşünüyorlar. Ben elitist biri değilim ama rakiplerle Fenerbahçe taraftarı arasında çok ciddi farklılıklar görüyorum, Fenerbahçe taraftarı daha çağdaş, daha bilimsel, daha modern ve gerçekçi bir bakış açısına sahip, belki Fetö etkisi falan bilmiyorum; rakiplerin fikirleri algı üzerinden oluşuyor ve yönetilebilir.

Fenerbahçe taraftarı böyle değil, daha derin analiz ve bakış açısına sahip.

Ligin son maçından sonra sevinç naraları atan insanların nasıl bir yetersizlik içinde olduğunu ve günlük yaşadıklarını şimdi size anlatacağım.

Fenerbahçe sezonu 15 Haziran 2022 tarihinde açmış, şimdiye kadar 25 maç oynamış. Rakipleri ise sadece 15 maç oynamış.

Rakipleri 10 kişi kaldığında perişan olurken Fenerbahçe 10 kişi kaldığı maçlardan birini kazanmış, diğerlerini de hasbelkader kaybetmiş.

Rakipleri sezonu yaklaşık 1 ay sonra açmış.

Fenerbahçe ağır maç temposunda 8 oyuncusunu kaybetmiş ve bu maç trafiğinde formunu korumanın tek yolu olan rotasyon silahı son maçlarda işlememiş.

Şimdi de en yakın rakibinden 2 puan önde.

Bu tabloya sevinmek için biraz zihinsel yetkinliği bozuk olmalı insanın çünkü arayı açman gereken bir dönemde geride kalmışsın; ayrıca yaşlı bir takımın var, sezonun ilerleyen haftalarında bu yaşlı takımın ne kadar dayanacağı şüpheli.

Kazandığın son iki maç biri teknik direktör değişikliği, diğeri de rakip takımın aptallığından  olmuş.

Fenerbahçe uzun arayı dinlenerek geçirecek ve sakatları düzelecek, ayrıca en ağır maç trafiğini de geride bıraktı. Her maçımıza Arda Kardeşler'le Hüseyin Göçek'i atayamayacaklarına göre Fenerbahçe'nin şampiyonluğu en yüksek olasılıktır, Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu elinden alabilecek tek şey tarikat ve Fetö bağlantılı saha dışı oyunlarıdır, onda da Fenerbahçe taraftarının pabuç bırakmayacağını düşünüyorum.

Etiketler:  Futbol