Fetö'nün karanlık adamları

Fetö'nün karanlık adamları

11 Kasım 2022 Cuma  |   Mentor

Mentor

Bildiğiniz gibi dünya görüşü ve vizyonu gelişmemiş insanlar dünyayı sadece kendi bakış açılarından görür ve olayların ardındaki gerçekleri anlamakta zorlanırlar; bizim de Fetö'yü tam anladığımızı sanmıyorum.

Hakan Şükür gibi bir sahtekâr, bir vatan haini, bir katil, bir hırsız hâlâ ülkede taraftar bulabiliyor, oysa bu adamın görüldüğü yerde yüzüne tükürülmesi gerekiyor.

Bu adamın pis ellerinde vatansever subayların kanı, gencecik çocukların üniversite sınavında çalınan geleceği, aklınıza gelecek her türlü hırsızlık var, bu ahlak yoksunu hâlâ erdemden bahsedebiliyor.

Futbolculuğu bile tartışmalı, yetenekli miydi yoksa kazandıkları Fetö oyunu mu bilmiyoruz. Biraz yeteneği varsa bile çoğunun ittirme olduğu Fetö'nün insanların hakkının nasıl çaldığı düşünülünce ortaya çıkıyor. Yurt dışına gidince de zaten "Torinolu Şaban."

Asıl üzücü olan insanların bu adamı ve Fetö'yü anlamamış olması. Eğer Fetö kazansaydı neler olacaktı ben size söyleyeyim...

Ertesi gün fişledikleri laik ve modern insanları sokakta kurşuna dizecek, ailelerine tecavüz edecek ve mallarına çökeceklerdi.

Öldürmediklerini çalışma kamplarında ölümüne çalıştırıp güçsüz düşenleri ya yakacaklardı ya da kafasını keseceklerdi.

Kadınlar ikinci sınıf olacak sokakta dayak yiyecek, çocuk tecavüzleri normal olacaktı.

Türklüğümüzü unutup Arap olmaya zorlanacaktık.

Çocuklarımızı alıp beyinlerini yıkayacaklar, intihar bombacısı katiller yapacaklardı.

Taş üstünde taş kalmayacak, Orta Çağ'a dönecektik.

Kan ve ölüm yaşamımızın parçası olacaktı.

Afganistan yanımızda modern kalacaktı.

İşte Hakan Şükür, Arif Erdem, Mehmet Baransu, Zekeriya Öz ve daha niceleri bu kan ve gözyaşını temsil eder, ondan başka tek temsil ettikleri şey şerefsizlik, vatana ihanet ve alçaklıktır. Bu adamlara sahip çıkan, inanan, ve değer veren de öyledir.

Etiketler:  Futbol